• Domov
  • ARIETE - ART 2869

ARIETE ART 2869

ARIETE -ART 2869
-28%

ARIETE ART 2869

Rýchlovarná kanvica Ariete 2869/03 Vintage svojím moderným Retro vzhľadom sa bude hrdo vynímať na každej kuchynskej linke. Na povrchu kanvice je uvedené logo spoločnosti Ariete. Pre ľahké zistenie množstva vody v kanvici nechýba zabudovaný ukazovateľ množstva vody. Objem tejto rýchlovarnej kanvice je 1,7 l. Kanvica je vybavená perfektne tvarovaným lievikom, s ktorým nedochádza tak k zbytočnému šp Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme do 24h

69.00€

49.90€

Cena bez DPH:41.58€

Popis produktu

Rýchlovarná kanvica Ariete 2869/03 Vintage svojím moderným Retro vzhľadom sa bude hrdo vynímať na každej kuchynskej linke. Na povrchu kanvice je uvedené logo spoločnosti Ariete. Pre ľahké zistenie množstva vody v kanvici nechýba zabudovaný ukazovateľ množstva vody. Objem tejto rýchlovarnej kanvice je 1,7 l. Kanvica je vybavená perfektne tvarovaným lievikom, s ktorým nedochádza tak k zbytočnému špliechaniu vody okolo kanvice.

360° kruhová základňa
Manipulácia s varnou kanvicou Ariete 2869/03 Vintage bude naozaj jednoduchá. Je vybavená kruhovou základňou a skrytou vyhrievacou špirálou. Tým je zabezpečená dlhšia trvanlivosť telesa, pretože je chránené pre vodným kameňom. Odnímateľný filter slúži na zachytenie vodného kameňa pre šálku čistej vody a čistejšiu kanvicu.

Bezpečnosť
Viacnásobný bezpečnostný systém chráni pred skratom a varom naprázdno a umožňuje automatické vypnutie po skončení prípravy alebo zdvihnutí zo základne.

ARIETE -ART 2869

Podobné produkty