• Domov
  • ANTIK - SmartCity e-bicykel

ANTIK SmartCity e-bicykel

ANTIK -SmartCity e-bicykel
-40%
ANTIK -SmartCity e-bicykel ANTIK -SmartCity e-bicykel

ANTIK SmartCity e-bicykel

Elektrický bicykel ANTIK SmartCity e-bicykel v dizajnovom vyhotovení bude cenným pomocníkom pri celodennom presúvaní sa v preplnenej mestskej premávke, a to úplne bez emisií. Úplné nabitie dosiahnete v rozpätí 3 až 5 hodín. Vďaka kompaktným rozmerom, jedinečnému dizajnu a použitým materiálom je hmotnosť celého bicykla len 16,5 kg. Aj napriek malým rozmerom je však nosnosť stanovená na 120 kg a bi Zobraziť viac

Skladom

Tovar Vám privezieme v pondelok

1239.00€

748.96€

Cena bez DPH:624.13€

Popis produktu

Elektrický bicykel ANTIK SmartCity e-bicykel v dizajnovom vyhotovení bude cenným pomocníkom pri celodennom presúvaní sa v preplnenej mestskej premávke, a to úplne bez emisií. Úplné nabitie dosiahnete v rozpätí 3 až 5 hodín.
Vďaka kompaktným rozmerom, jedinečnému dizajnu a použitým materiálom je hmotnosť celého bicykla len 16,5 kg. Aj napriek malým rozmerom je však nosnosť stanovená na 120 kg a bicykel je tak vhodný pre malých aj veľkých cyklistov.Elektrický bicykel ANTIK SmartCity e-bicykel disponuje 240 W elektromotorom s 3 výkonovými stupňami. Torzný snímač sa stará o výpomoc elektromotora podľa intenzity šliapania do pedálov. Komfortnú jazdu zabezpečuje predné odpruženie a o brzdenie sa starajú hydraulické kotúčové brzdy TEKTRO. Bicykel je navyše vybavený systémom Bluetooth, ktorý umožňuje spárovanie bicykla s vaším smartfónom, vďaka čomu môžete počúvať hudbu z reproduktora zabudovaného priamo v ráme bicykla.

Elektrobicykle dodávame skompletizované a nastavené. Skompletizované produkty nie je možné zasielať bežnou kuriérskou službou, pretože hrozí riziko poškodenia.
Doporučujeme osobný odber na predajni.

ANTIK -SmartCity e-bicykel

Podobné produkty